KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14925341
nr 1492 5341
P A Persson, Signerad, Kustmotiv. Olja på duk, 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:36:40
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr